Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«Шевченкіана» Ореста Костіва у Долині

Не гріє сонце на чужині... Орест Костів

Не гріє сонце на чужині... Орест Костів

На початку березня 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка Ореста Костіва «Шевченкіана» з фондів Музейно-виставкового центру м. Калуша. Створені способом цифрового друку 18 полотен розміром 60 на 80 см. присвячені 200-річчю народження Т. Г. Шевченка – художника і поета. У кожній роботі Ореста Костіва, створеній за мотивами творчості великого Кобзаря, малюнок і поезія тісно взаємодіють між собою. Важливим доповненням у більшості представлених на виставці робіт є факсиміле – графічне відтворення оригінального рукопису Шевченка, як спосіб за допомогою яскравих, драматичних кольорів передати переживання людини у драматичну епоху.

Колекція робіт «Шевченкіани»,  над якою автор працював протягом трьох місяців, вперше побачила світ 24 серпня 2014 р. у  Музейно-виставковому центрі м. Калуша. Минуть роки чи десятиліття та тема шевченкіани для українського народу ніколи не втратить своєї значимості.

Долиняни та гості міста мають нагоду ознайомитися з виставкою Ореста Костіва «Шевченкіана» до кінця березня 2017 р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Інфодовідка про автора

Костів Орест Михайлович (1971 р.н.) народився в місті Радзивилів Рівненської області. В 2006 р. закінчив Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю малярство, графіка. Проживає у м. Калуші. Працює в галузі живопису та графіки. Основними творами є «Фатум» (1991), «Метаморфоза» (1998), «Балада (1998), «Міф» (1994), «Знак Меркурія» (2005), «Говерла» (2005), «Натхнення Танета» (2007), «Respomsonium» (2010), «Карнавал» (2011).

Член Національної спілки художників України з 2000 року. Учасник обласних, республіканських, міжнародних – персональних та групових мистецьких виставок з 1990 року.

Твори Ореста Костіва знаходяться у Національному музеї м. Львова, приватних колекціях України та зарубіжжя.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).