Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Один день з життя птахів

Один день з життя птахівВ Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбувся День науки на тему «Птахи Підкарпаття», який тривав з 5 по 8 квітня 2011 року. День науки відвідали учні 9-х, 10-х класів Долинської гімназії-інтернату та 6-го класу школи №7. Вони мали змогу оглянути фотовиставку «Птахи Підкарпаття» від Андрія Бокотея.
Андрій Бокотой народився 10 серпня 1966 р. у м. Львові. У 1983 р. закінчив Львівську СШ № 70. З 1980 р. почав займатися науковою роботою, відвідуючи заняття Малої академії наук (МАН) у Львові. З результатами своїх досліджень виступав на конференціях МАН і здобув звання Дійсного члена МАН. Вступиши у 1983 р. до Львівського національного університету ім. І. Франка включився в науково-дослідну роботу по орнітології при кафедрі зоології. За час навчання був відповідальним за програму “Фауна” Дружини охорони природи біологічного факультету, секретарем зоологічного гуртка при кафедрі зоології, головою наукового студентського товариства факультету. У Державному природознавчому музеї НАН України почав працювати у 1988 р. На постійну роботу до музею зарахований після закінчення університету у 1990 р. З 1993 по 1999 рр. закріплений як пошукувач при Інституті і музеї зоології Польської Академії наук у Варшаві.Один день з життя птахів
Наукові інтереси стосуються фауни, населення, екології та охорони птахів, музеєзнавства. Результати наукової діяльності викладені у понад 70 публікаціях, як у вітчизняних, так і в закордонних виданнях. У 1999 р. захистив дисертацію “Орнітофауна міста Львова: чисельність, поширення та зміни”, на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук Польської академії наук. З 2001 р. отримує вчений ступінь кандидата біологічних наук НАН України. Сьогодні займає посаду завідувача відділу проблем антропізації природних екосистем Державного природознавчого музею НАН України.
З 1985 р. член Українського орнітологічного товариства (УОТ), з 1994 р. – Українського товариства охорони птахів (УТОП) та з 1998 р. – Наукового товариства ім. Т. Г. Шевченка. З 2004 р. Президент Західноукраїнського орнітологічного товариства.
Окрім фотовиставки, діти переглянули слайд-шоу та послухали лекцію, на котрій науковий співробітник музею «Бойківщина» Ксенія Данилів ознайомила їх з розмноженням, гніздуванням, процесом перельоту птахів і т.і. Багато цікавого школярі дізнались про кожну пташку, представлену на фотовиставці, зокрема про бджолоїдку, яструба, сапсана, синичку, рибалочку…
Цікавинкою цього заходу була пропозиція намалювати пташку, що зустрічається на Україні. Діти із задоволенням приступили до роботи і як результат, зараз в музеї зберігаються їхні яскраві, творчі малюнки.
Один день з життя птахів
Слайд-шоу “Птахи Підкарпаття”Один день з життя птахів

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).